Venčení psů v útulku

Máte-li zájem vyvenčit si pejska prosím zarezervujte se v rezervačním systému níže                       

 Klikni ZDE 

Pravidla pro rezervaci venčení:

Jsme azyl především pro problémové pejsky, což po většinou znamená, že pes, který se k nám dostane nemá nejlepší zkušenosti s námi lidmi a může ze strachu kousnout.  Pejsky u kterých to povaha vyžaduje půjčujeme v náhubku, který nesmíte po dobu venčení sundávat.

  • Budete-li dodržovat pravidla a doporučení pracovníka útulku, nehrozí žádné velké nebezpečí.
  • Zvažte vaše schopnosti a možnosti obzvláště chcete-li dorazit s dětmi.

Proč tedy přijít venčit?

Protože je to skvělá příležitost provětrat sebe i chlupáče, který neměl v životě tolik štěstí. Krom pohybu a relaxu v přírodě se také můžete něčemu kolem psů přiučit.
Mimo to, pro naše svěřence je to skvělá socializace a šance zjistit, že lidé jsou i hodní a není třeba mít z nich obavy.

  • Rezervace provádějte v odkazu výše, na jedno venčení jsou vyhrazeny 2 hodiny. Můžete pro pejsky přijít a vrátit jej kdykoli v daném 2 hodinovém rozmezí. Minimální doba procházky je 30 min, tak aby se pes měl šanci provětrat.
  • Pejsky půjčujeme po jednom, takže i přesto, že je vás více a chcete jít na procházku společně rezervujte si pouze jeden 2 hodinový úsek / 1pejska.

Není možné si psa na venčení vybrat, bude vám přidělen podle vašich zkušeností. Můžete však svou preferenci před venčením sdělit a pokud to půjde vyjdeme vám vstříc.

Venčení je u nás možné pouze pro osoby starší 18-ti let. Děti a mládež musí být v doprovodu dospělého.
Chcete-li přijít s dětmi mladšími než 10 let, rezervujte si termín a napište ještě e-mail večer předem na voriskov@gmail.com.

Pokud nemůžete na rezervovaný termín dorazit, prosím zrušte svou rezervaci, nebudete tak blokovat termín ostatním zájemcům o venčení. Děkujeme.