Možnosti podpory

"Pomoc oceníme, zuby pak neceníme ..."

Naše práce je smysluplná a krásná. Je ale také náročná, ať už finančně, tak časově a sami na ni nestačíme. Proto k zapojení se do pomoci vyzýváme i vás. Jak tedy můžete konkrétně pomoci?

Je několik možností. Ať už jsme u vás „za kopcem“ nebo to k nám máte přes půl republiky. Pomáhat lze vždy a moc si toho vážíme.

Mrkněte na naše pejsky, přečtěte si více o tom, co pro ně děláme a buďte jedním z těch, kteří pomáhají zlepšit svět každého jednoho pejska umístěného u nás ve Voříškově.

Nevíte, která pomoc je konkrétně pro nás nejužitečnější? Řeknou vám to počty ťapiček u dané pomoci.

0
zvířat našlo nový domov. Díky vám

Staňte se Dobrým pejskařem – pomáhejte pravidelně!

qr kod pro platbu

Jedno vaše ušetřené kafe každý den může být pro chlupáče krmení na týden nebo část nákladů na jeho veterinární péči. Pomozte nám pokrýt tyto nezbytné náklady na provoz Voříškova a zajistit tak našim svěřencům kvalitní život, výcvik a péči. Přispět můžete na transparentní účet, ale i na ten sbírkový.

5/5

Máte už u nás „svého“ oblíbence, ale nemůžete si dovolit jeho adopci? Bojíte se, že byste náročnějšího pejska nezvládli? Adoptujte si ho na dálku! Svému hafanovi budete svojí pomocí plnit misku nebo ho brát k veterináři. Od nás pak dostávat fotky a pravidelné reporty toho, jak se mu u nás daří… jen to mazlení na dálku nepůjde. Kdy se uvidíme?

5/5

Dočasná péče

Zakoukali jste se do nějakého z našich pejsků, ale nemůžete si prozatím dovolit dlouhodobou péči? U nás je možná dočasná péče. Pejsci vždy ocení láskyplnou náruč, byť na kratší čas. Kdybychom chtěli předbíhat, řekneme, že většina „dočaskářů“ si pejska zamiluje natolik, že už nám ho zpět nedá.

4/5

Nákupem v našem e-shopu

Máte to k nám daleko, i tak byste nás ale rádi podpořili? Mrkněte na náš e-shop. Je plný užitečných produktů, kterými navíc můžete i obdarovat další pejskaře. Výtěžek nepůjde nikomu do kapsy, ale jen a pouze na podporu našeho Voříškova. Packu na to!

4/5

Venčení

Máte příležitostně možnost vašeho oblíbence přijít vyvenčit? I to nám pomůže a jemu to stoprocentně zlepší den. My i pejsek samozřejmě nejvíce oceníme pravidelné venčení a něco dobrého na zub pro vašeho oblíbence. Tak jednoduchá je cesta k jeho srdci. Kdy máte čas?

3/5

Manuální a materiální pomoc

Vše si řešíme sami, proto se nám hodí každá šikovná ruka přiložená k dílu. Umíte za to tzv. „vzít“? Jste manuálně zruční a jste ochotni nám pomoci s opravami či dalšími projekty, které zrovna řešíme? Prosíme, ozvěte se nám. Jsme na to sami a kvůli péči o všechna zvířátka nám na tuto práci nezbývá tolik času, proto vaši pomoc velmi oceníme.

4/5

Naši partneři

Velký dík patří také partnerům útulku mezi které patří značka Krmiva Pučálka.

Chcete udělat radost pejskům a kočičkám z útulku Voříškov? Vyberte produkty z „Voříškovské kategorie“ na e-shopu Pučálka za výhodné ceny a buď je za Vás do útulku doručíme jedním z přepravců přímo Krmiva Pučálka nebo si je vyzvednete u nich na prodejně a obdarujete pejsky a kočičky z Voříškova osobně.

5/5