Finanční podpora...

Ať nežijeme z packy do tlamy!

Pomůžete nám ve Voříškově nežít „z ruky do huby“, nebo jinak řečeno, pomůžete našim chlupatým svěřencům nežít „z packy do tlamy“? Budeme vděční nejen za pravidelnou pomoc, ale i tu menší a jednorázovou – třeba když si nedáte jedno kafe nebo oběd v restauraci. Z toho dokážeme zafinancovat část krmení nebo veterinární péče nutné k tomu, aby u nás bylo pejskům hej!

0 tisíc
nás stojí provoz každý měsíc!

Můžete nás podpořit přes portál Darujme.cz

 

A pojďme si to zopakovat, čemu tvá platba pomůže?

  • MÁME PLNÉ MISKY. Sníme toho docela dost, protože máme hodně pohybu.
  • MÁME PSINU, NE PSINKU. Dostává se nám kvalitní a pravidelné veterinární péče a tak jsme zdraví a šťastní.
  • STUDENÝ JE JEN NÁŠ ČUMÁK. Naše zázemí je pěkně opravené, zateplené a my tak můžeme spokojeně odpočívat.
  • MAKÁME NA SOBĚ. Naši pečovatelé s námi cvičí, věnují se nám tak, abychom napravili své špatné návyky a byli fajn parťáky.

A máme takovou prosbu

Nejsme nikým dotováni, vše je na nás a vaší pomoci, které si moc vážíme. Bereme pod svá křídla i pejsky, které jinde odmítli, pejsky, na které jinde nestačí nebo jsou pro ně přítěží. My věříme, že za každým zlomeným psím charakterem je zlomené psí srdce a většinou je na chybě člověk. Tyto nešťastné příběhy se u nás snažíme napravovat nejen láskou, ale i pravidelným výcvikem zejména těch velmi problematických pejsků. Jen tak dokáží jít do rodiny připravení. A právě na tyto tréninky jsou potřeba finance.

Pomůžete nám tvořit psí happyendy?

Bez vaší podpory to nezvládneme!

Náš transparentní účet: 2500648929/2010

Více o možnostech podpory

Načtěte QR kód pomocí bankovní aplikace pro rychlou platbu

qr kod pro platbu

Máme také sbírkový účet 2701084234/2010 podle zákona č. 117/2001 Sb.

Nemůžete nás podpořit finančně? Chápeme to!

Skvělou pomocí bude i následující:
Dočasná péče

Staňte se „dočaskářem“. Pejsci ocení každou přívětivou náruč, byť je na kratší čas než najdou svého stálého páníčka. Pozvěte je alespoň na chvíli do svého domova.

4/5

Nákupem v našem e-shopu

Pořiďte svému pejskovi něco z našeho e-shopu. Obdarovat můžete i dalšího pejskaře. Výtěžek půjde opět na provoz Voříškova a na péči našim chlupáčům.

4/5

Venčení

Nemůžete nabídnout pejskovi domov, ale máte tu své oblíbence? Berte je na procházky! Přibalte s sebou ještě nějaké dobrůtky a recept na skvělý den je na světě. Rezervujte si svůj termín!

3/5