Vyhlašujeme sbírku na pozemek pro rozšíření útulku Voříškov. Pro tuto sbírku je určen náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140083.

Voříškov je zvířecí útulek, který vznikl na zelené louce. Před lety zde nebylo nic, dnes je útočištěm pro několik desítek zvířat. Místo, kde se s citem a láskou starají o to, aby zlomené zvířecí duše dostaly novou šanci. Pomáhají 365 dní v roce, dnes potřebují pomoc od nás.

Voříškovu se naskytla možnost odkoupení sousedního pozemku o velikosti 7 393m2, tento pozemek by velmi pomohl psím obyvatelům útulku. Pozemek by se využil jako oplocený výběh pro pejsky.  V útulku je čím dál tím více zvířat, pro která si přejí jen to nejlepší a tím je i dostatek pohybu. Pejsky samozřejmě každý den venčí, ale takhle by mohli mít i možnost proběhnout se volně, bez vodítka. Dostali by se ven častěji. Anežce z Voříškova a celému jejímu týmu by zbývalo více času na jiné věci, jako třeba na práci se psy s nálepkou “problémový”. Denně tu každý během směny naběhá i 15km. Oplocený výběh je perfektní alternativou venčení i pro psy, kteří už daleko nedojdou, ať už kvůli zdravotním problémům, věku nebo třeba strachu. Využili by jej i v horkých letních dnech, kdy nejde se psy vyrazit na hodinovou procházku. Na pozemku je totiž spousta stromů a tím i stínu. Mimo výběh by nový pozemek dovolil i rozšířit o pár míst útulkovou kapacitu.

Pomůžete zvířátkům z Voříškova s koupí tohoto pozemku pro jejich venčení a rozšíření kapacity? Všem dárcům předem moc děkujeme.

Chci přispet