DOČASNÁ péče o pejska.

Bohužel občas se stane, že pejsky nemáme kam umístit nebo vyžadují speciální péči. Útulek není nafukovací a pejsků co potřebují pomoci je stále více. Pomůže nám proto i dočasná péče.

Čekají na laskavý domov

Woody

Kříženec Bull plemene, věk 4 roky. Příjem 2.2.2022.

Adoptovat

Dočasná péče a co to přesně znamená?

  • Dočasná péče je dočasné poskytnutí domova opuštěnému zvířeti, než se pro něho najde vhodný trvalý domov. Supluje pobyt zvířete přímo v našem útulku. My jako spolek se zavážeme k tomu hledat mu domov, zajistit financování péče o něj, zařídíme vám trenéra a cvičák pokud to zvíře vyžaduje a vy mu poskytnete dočasný domov, lásku a péči.
  • Dočaskář je kdokoli, kdo nezavírá před utrpením zvířat oči a poskytne svůj domov a lásku zvířeti v nouzi.
  • Financování péče o zvíře v dočasné péči jde za námi, vy ho jen milujete a pečujete o něj. Poskytneme vám vybavení, kvalitní krmivo i šikovného trenéra nebo cvičiště.
  • Doba trvání dočasné péče je různá. V ideálním případě trvá tak dlouho než zvíře najde nový domov. U mláďat jsou to v průměru 2 měsíce, u větších zvířat v průměru 5 měsíců. Samozřejmě je to i o dohodě a vašich možnostech.

voriskov@gmail.com

Chcete se na naše pejsky osobně podívat? Máte vytipovaného svého favorita? Jste kdykoliv vítaní! Jen nám dejte s předstihem vědět, ať „váš“ chlupáč zrovna není třeba na dlouhé procházce.

Momentálně nemáte možnost poskytnout dočasnou péči? Chápu, třeba časem!
Můžete nám pomoci i jinak!

Jedno vaše ušetřené kafe každý den může být pro chlupáče krmení na týden nebo část nákladů na jeho veterinární péči. Pomozte nám pokrýt tyto nezbytné náklady na provoz Voříškova a zajistit tak našim svěřencům kvalitní život, výcvik a péči. Přispět můžete na transparentní účet, ale i na ten sbírkový.

5/5

Máte už u nás „svého“ oblíbence, ale nemůžete si dovolit jeho adopci? Bojíte se, že byste náročnějšího pejska nezvládli? Adoptujte si ho na dálku! Svému hafanovi budete svojí pomocí plnit misku nebo brát ho k veterináři. Od nás pak dostávat fotky a pravidelné reporty toho, jak se mu u nás daří… jen to mazlení na dálku nepůjde. Kdy se uvidíme?

5/5

Venčení

Máte příležitostně možnost vašeho oblíbence přijít vyvenčit? I to nám pomůže a jemu to stoprocentně zlepší den. My i pejsek samozřejmě nejvíce oceníme pravidelné venčení a něco dobrého na zub pro vašeho oblíbence, Tak jednoduchá je cesta k jeho srdci. Kdy máte čas?

3/5

Nákupem v našem e-shopu

Máte to k nám daleko, i tak byste nás ale rádi podpořili? Mrkněte na náš e-shop. Je plný užitečných produktů, kterými navíc můžete i obdarovat další pejskaře. Výtěžek nepůjde nikomu do kapsy, ale jen a pouze na podporu našeho Voříškova. Packu na to!

4/5

Děkujeme, že zvažujete možnosti, jak našim svěřencům pomoci.