Manuální a materiální pomoc

Nemůžeš nebo nechceš přispět finančně, ale můžeš přiložit ruku k dílu nebo poskytnout materiál?

0 ,-
by nás stál materiál a práce na plánované vylepšení.

Co by se nám hodilo?

Kromě krmiva, pamlsků, vodítek a dalších běžných věcí pro psi nám hodně pomůže materiál a práce na zlepšování zázemí. Například:

  • pletiva na oplocení
  • dřevo na kotce, ohrady
  • materiál na kotce

Podrobný seznam věcí k darování zde

Můžeš přiložit ruku k dílu?

Kromě venčení pořádáme různé „brigády“ při tavbě kotců, oplocení a celkovém budování zázemí, které zlepší život pejskům nebo nám usnadní péči o pejsky.

Věděli jste, že jsme na holém pozemku začínali bez vody, elektřiny a podobně? I díky vám to u nás vypadá takto:

Jak nám máš dát vědět? Prosíme zavolej nebo napiš:

+420 723 149 929 voriskov@gmail.com

Nemáš teď nic vhodného nebo nemáš čas na naší akci? Chápu, třeba časem.

Mezitím je můžete rozmazlit nějak takto:

Jedno vaše ušetřené kafe každý den může být pro chlupáče krmení na týden nebo část nákladů na jeho veterinární péči. Pomozte nám pokrýt tyto nezbytné náklady na provoz Voříškova a zajistit tak našim svěřencům kvalitní život, výcvik a péči. Přispět můžete na transparentní účet, ale i na ten sbírkový.

5/5

Máte už u nás „svého“ oblíbence, ale nemůžete si dovolit jeho adopci? Bojíte se, že byste náročnějšího pejska nezvládli? Adoptujte si ho na dálku! Svému hafanovi budete svojí pomocí plnit misku nebo brát ho k veterináři. Od nás pak dostávat fotky a pravidelné reporty toho, jak se mu u nás daří… jen to mazlení na dálku nepůjde. Kdy se uvidíme?

5/5

Venčení

Máte příležitostně možnost vašeho oblíbence přijít vyvenčit? I to nám pomůže a jemu to stoprocentně zlepší den. My i pejsek samozřejmě nejvíce oceníme pravidelné venčení a něco dobrého na zub pro vašeho oblíbence, Tak jednoduchá je cesta k jeho srdci. Kdy máte čas?

3/5

Nákupem v našem e-shopu

Máte to k nám daleko, i tak byste nás ale rádi podpořili? Mrkněte na náš e-shop. Je plný užitečných produktů, kterými navíc můžete i obdarovat další pejskaře. Výtěžek nepůjde nikomu do kapsy, ale jen a pouze na podporu našeho Voříškova. Packu na to!

4/5

Děkujeme, že zvažujete možnosti, jak našim svěřencům pomoci.