O nás

Vize

Zvířata milujeme. Jejich osudy nám nejsou lhostejné. Proto je naší dlouhodobou vizí budovat útulek, který budou milovat. Takový útulek, kde se jim dostane lásky, kterou si zaslouží každý jeden z nich. Útulek, kde nebudou celé dny zavření v kotci a budou vlastně jen přežívat. Našim svěřencům chceme nalévat znovu čerstvou krev do žil, dávat jim zase větší chuť k životu a naučit je znovu důvěřovat člověku. To vše ideálně s péčí o naše životní prostředí.

Se psy denně pracujeme, trénujeme je, odnaučujeme je starým zlozvykům, které jim často brání v jejich „adoptovatelnosti“. Spolupracujeme s vynikajícími trenéry a cvičáky. Věnujeme jim spoustu času, hrajeme si s nimi, venčíme je a bereme je na výlety do okolních měst a obcí, často i s dalšími pejskaři. Zapojujeme je do coursingu a socializačních aktivit. Zkrátka jim dopřáváme spoustu lásky, tréninku a psiny.

Dalším zvířátkům, jako jsou kočky i hlodavci se od nás nedostává výcviku, ale pořád stejné množství lásky.

Naše zázemí a historie

Jak jsme začínali? Voříškov byl v začátcích vlastně jen holá louka, v které jsme viděli příležitost změnit k lepšímu několik zvířecích osudů. Prvních 5 let jsme měli k dispozici pouze studenou vodu ze studny s ruční pumpou. Situaci nám neulehčilo pár „dobráků“, kteří nám v začátcích kradli z pozemku stavební materiál. Reagovali jsme na to tak, že jsme tam začali přespávat ve stanu. No, občas to byl pěkný adrenalin!

Máme před sebou stále ještě dlouhou cestu. Například elektřinu stále ještě dodáváme solárními panely. Tato cesta pro nás má ale velký smysl, takže se ničím nenecháme odradit. Ty nevinné duše všech našich aktuálních i budoucích svěřenců si to zaslouží.

0
dnů již pečujeme o zvířata
0
zvířat našlo nový domov. Díky vám!
0 kg
sní naše zvířátka za měsíc!

Náš tým

Anežka Jedličková

Zakladatelka spolku, předsedkyně spolku, ošetřovatelka, výcvik psů, odchyt zvířat, péče o sociální sítě, fakturace, komunikace s veřejností, dočaskářka

Petr Parožek

Zakladatel útulku, útulek tak jak ho dnes znáte vybudoval spolu s Anežkou z ničeho, stále se stará o údržbu, opravy, inovace a další budování, ošetřovatel

Lenka Frková

INFORMACE PŘIPRAVUJEME

Stáňa

INFORMACE PŘIPRAVUJEME

Eliška

Ošetřovatelka, výcvik psů, fotografka

Dobrovolníci

Co říkáte o naší práci?

Fotogalerie