Můžeme se navzájem podpořit a pomoci si. Nabízíme tyto služby

Vaší pomocí poplatíme část provozních nákladů. Některé služby navíc přijdou vhod i vám. Udělejme si tak navzájem vstřícné gesto.

Psí hotel

Potřebujeme na pár dní pohlídat vašeho pejska? I takové situace jsou. U nás se bude mít krásně a bude o něj skvěle postaráno. Samozřejmostí je kotec s výběhem, prémiové žrádlo, péče, procházky, trénink (budete-li chtít) a spoustu psiny.

POZOR: Naším dočasným svěřencům se tu tak líbí, že se jim z našeho hotelu velmi často nechce zpět!

Socializační / společné procházky

Přes psí socializaci jsme mistři. Můžeme vám při nich být parťáky, chcete-li. Ukážeme vám, co a jak. Můžeme spolu ale vyrazit třeba jen na obyčejnou prima procházku.

Aktuální termíny dohodnutých socializačních vycházek, ke kterým se můžete přidat, najdete na našem Facebooku –  https://www.facebook.com/voriskov/events

Charitativní e-shop

Dekorace, psí ňaminky, čistící prostředky a další. To vše seženete v našem e-shopu – na místě, kde nakupování pomáhá. Obdarovat můžete sebe, ale i další pejskaře. A nám to zase pomůže pokrýt část nákladů.

Prodej produktů Tamer přímo v útulku

Tamer je značka kvalitních výrobků pro psi vyráběných v manufaktuře v Kolíně. My produktům věříme a vy si tyto produkty můžete koupit u nás a tím nás podpořit. Produkty Tamer si můžete prohlédnout tady.

Fotografování vašich miláčků

Život je vlastně taková mozaika momentů. My vám tyto momenty dokážeme zhmotnit. Nabízíme nezapomenutelnou vzpomínku skrz fotografie. Vašeho chlupáče prvotřídně nafotíme, samotného nebo s vámi – jak budete chtít. I za tuto placenou službu zajistíme našim svěřencům o chlup lepší péči.

Doprovod a převoz zvířat na veterinu - i těch problémových

Návštěva veteriny je většinou stresovou událostí – ať pro vás, majitele, tak zejména pro vaše mazlíčky. Ti jakoby již předem vycítili, kam se jede. Nabízíme, že vás doprovodíme a pomůžeme. Tak, ať je vše v pohodě a co největším možném klidu.